Hdhmr Moulding Designs
₹ 85 / sq ft Get Latest Price
| Moulding Type | Cornice |
| Material | MDF |
| Profile Design | Classic |
| Style | Classical |
| Length | 2400 mm |
| Width | 50 mm |
| Surface Finish | Ready To Paint |
| Usage/Application | Interior design |
| Wood Type | Hdhmr |
| Thickness | 75 mm |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 sq ft
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Anant Daga (Owner)
Veneermart
Ground Floor, KH No 62/22 Gali No 9, Plot No 5, Murlidhar Bansal Godown, Mundka Village
New Delhi - 110041, Delhi, India